Pronadjeno 269 oglasa

Namješten stan 43m2 (47m2) / Mejtaš, Centar

Centar, Sarajevo

Birajte najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu… Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja... više

285.000KM (6 063 KM/m²)

  • 1 soba
  • 47m²

Trosoban stan sa parkingom / Marijin Dvor

Centar, Sarajevo

Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja preko Wiener osiguranja –  Sve potpuno BESPLATNO... više

300.000KM (5 172 KM/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Stan 99m2 / Trosoban / Vogošća, Sarajevo

Sarajevo, Sarajevo

Na prodaju lijep trosoban stan u novogradnji sa lodjom i velikim balkonom koji gleda na zelenu povrsinu. Struktura: Veliki... više

235.000KM (2 373 KM/m²)

  • 2 soba
  • 99m²

Poslovni objekat sa termalnom vodom

Olovo, Olovo

Zašto je PAMETNO KUPOVATI preko agencije AURA NEKRETNINE?  Birate profesionalce, štedite svoje vrijeme i novac, nulirate... više

990.000KM (1 414 KM/m²)

  • 700m²

Nov i namješten stan / Ilidža

Ilidža, Sarajevo

220.000KM (4 680 KM/m²)

  • 1 soba
  • 47m²

Kuća na prostranom placu / Ilidža

Ilidža, Sarajevo

ZAŠTO KUPCI BIRAJU BAŠ NAS? AURA je najbolje ocjenjena agencija u Sarajevu sa personaliziranim pristupom svakom klijentu.... više

270.000KM (2 700 KM/m²)

  • 100m²

Top kuća / 3 x stan / Pejton, Ilidža

Ilidža, Sarajevo

Zašto je PAMETNO KUPOVATI preko agencije AURA NEKRETNINE?  Birajte profesionalce, uštedite svoje vrijeme i novac, eliminišite... više

650.000KM (2 000 KM/m²)

  • 325m²

Trosoban stan sa terasom / Istočno Sarajevo

Sarajevo

Birajte najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu. Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja... više

209.999KM (3 387 KM/m²)

  • 2 soba
  • 62m²

Zemljište sa vikendicom / Bistrik, Kamenica

Stari Grad, Sarajevo

799.000KM (133 166 KM/m²)

  • 6m²

Trosoban stan sa parkingom / Ilidža

Sarajevo, Sarajevo

Uz kupovinu stana pripremili smo za Vas simboličan agencijski poklon  – Sobni TV Samsung 4k Smart Birajte najbolje ocjenjenu... više

309.999KM (4 999 KM/m²)

  • 2 soba
  • 62m²

Renoviran i namješten stan / Pofalići

Novo Sarajevo, Sarajevo

PRODAJEŠ STAN? Naš iskusni tim može Vam pomoći da brzo i sigurno prodate Vašu nekretninu, uz besplatnu procjenu i najbolju... više

215.000KM (5 119 KM/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Renoviran stan / 1 spr./ Džidžikovac, Centar

Sarajevo, Sarajevo

Agencija AURA kupcima refundira novac za notarske troškove osnovnog kupoprodajnog ugovora* Uz nas ste tačno informisani... više

469.000KM (4 989 KM/m²)

  • 3 soba
  • 94m²

Moderna Kuća / Vila Poljine / Centar

Centar, Sarajevo

JEDINSTVENA PONUDA – Oaza mira na prostranom placu i pogledom koji ostavlja bez daha… PRODAJE SE moderno dizajnirana Vila... više

850.000KM (4 250 KM/m²)

  • 200m²

Top Zemljište u srcu grada / Gradačac

Ul. Titova, Gradačac

TOP PONUDA I RIJETKA PRILIKA!  PRODAJE SE kvalitetno i atraktivno zemljište smješteno u srcu Gradačca, ulica Titova. Zemljište... više

500.000KM (1 146 KM/m²)

  • 436m²

Kuća P+1 / Zemljište 1460m2 / Visoko

Kološići, Visoko

ZAŠTO JE PAMETNO KORISTITI USLUGE AGENCIJE AURA?  Birate najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu, birate profesionalce, brzu... više

410.000KM (3 727 KM/m²)

  • 110m²

Top stan sa parkingom / Lift / Vijećnica

Stari Grad, Sarajevo

JEDINSTVENA PRILIKA – NUDIMO VAM ŠARMANTAN STAN U SRCU GRADA – KOD VIJEĆNICE… PRODAJE SE novo adaptiran i namješten trosoban... više

495.000KM (8 684 KM/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Kuća sa 2 stana / Novo Sarajevo

Novo Sarajevo, Sarajevo

330.000KM (2 357 KM/m²)

  • 140m²

Stan sa parkingom u srcu grada / Centar

Centar, Sarajevo

Uz kupovinu stana pripremili smo za Vas simboličan agencijski poklon  –  TV Samsung 4k Smart Birajte najbolje ocjenjenu... više

804.999KM (6 880 KM/m²)

  • 3 soba
  • 117m²